Skip to main content

Kontakt

Intresserad? Kontakta oss idag för mer information eller registrera en intresseanmälan direkt på hemsidan.

Stockholm

Zest Bemanning AB
Box 1111
131 26 Nacka Strand
Besöksadress: Augustendalsvägen 64
Växel : 010-456 95 00

Malmö

Zest Bemanning AB
Dockgatan 29
211 12 Malmö

Kontaktpersoner

Bemanning inom vård och övriga områden;
info@zestcare.se

Tfn: 010-456 95 00

 

Frida Ferencz, konsultchef

Frida.ferencz@zestcare.se
0705-83 54 31

 

Åsa Olsson, konsultchef

Asa.olsson@zestcare.se
0705-86 64 33

 

 

 

 

Vibeke Rosengren, konsultchef

Vibeke.rosengren@zestcare.se
0705-83 54 32

 

Camilla Grass, Upphandlare

Camilla.grass@zestcare.se
0761-393232

 

 

 

 

Linn Fredriksson, Affärsområdeschef

Linn.fredriksson@zestcare.se
0705-44 55 69

 

Jessica Prag, Kontorsassistent

Jessica.prag@zestcare.se
0703-438289